Haberler

fotoğraflar

22 Ekim 2017

Bu Fotoğraftaki Hayvanları Bulamayacaksınız

Çevrenizdeki her şeyi görebileceğinizden emin misiniz? Bazen, çok dikkatli değilseniz, doğanın kendisi tarafından gizli olan harika şeyleri göremeyebilirsiniz. yazıyı eklerken bizler bile bir kaçını bulamadık.Bakalım siz bulabilicekmisiniz. 1: Bu görselde bir yılan var. Sadece dikkatlice bakmanız lazım 2: Bu görselde ise kendinden emin olan bir ... Devamını oku »

Ekim 22, 2017 0eteği belinde klip

20 Ekim 2017

Manuş Baba’dan “Eteği Belinde” Şarkısına Yeni Klip

Manuş Baba, “Dönersen Islık Çal” albümünün ilk klibini, “Eteği Belinde” adlı şarkısına çekti. Manuş Baba‘nın, Kınay Production etiketiyle yayınlanan “Dönersen Islık Çal” albümünde yer alan “Eteği Belinde” isimli şarkısının video klibi yayınlandı. Manuş Baba Eteği Belinde Video Klibi Manuş Baba Eteği Belinde ... Devamını oku »

Ekim 20, 2017 0


İstanbul Cocktail Festival

20 Ekim 2017

İstanbul Cocktail Festival (21-22 Ekim)

İstanbul Cocktail Festival (21-22 Ekim) Hem göze hem dile hitap eden günlük hayatın en trend içecekleri haline gelen kokteylleri tek bir çatıda; 21-22 Ekim’de Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan İstanbul Cocktail Festival ’de toplanıyor.  “Kokteyl nedir, nasıl yapılır?” sorularına A’dan Z’ye cevap ... Devamını oku »

Ekim 20, 2017 0


Harry Potter

17 Ekim 2017

HarryPotter Yıldızlarının 16 Yıllık Değişimi

HarryPotter Oyuncuların Değişimleri HarryPotter 2001 yılında dünya, ilk olarak sihirbaz olan bir adamla ilgili muhteşem bir film gördü. Hemen tüm dünyadaki çocukların ve yetişkinlerin hayal gücünü yakaladı. Sonraki on yılda Harry Potter‘la ilgili bir dizi film yapıldı. En sevdiğim filmlerden biri olan Harry ... Devamını oku »

Ekim 17, 2017 0


çizgi flimler kapak

17 Ekim 2017

Bazı Ülkelerde Yasaklanmış Popüler Çizgi Filmler

Bir yetişkin veya çocuk olsanız da, muhtemelen hala severek izlediğiniz çizgi flimler ne yazık ki birçok ülkede yasaklanmış durumda. MaviFM popüler animasyon filmlere karşı bu önlemlerin açıklanmasını sağladı.   1: Winnie the pooh Yasaklanan Ülke : Çin Sebep : Ana karakter ile Çin‘in cumhurbaşkanı arasındaki benzerlik. Önlemler : Bu ... Devamını oku »

Ekim 17, 2017 0


oğuzhan koç

16 Ekim 2017

Oğuzhan Koç Manisa’da Hayranlarıyla Buluştu

Oğuzhan Koç , konser ve imza günü ile Manisa’lı sevenleri için en sevilen şarkılarını seslendirdi. Başarılı sanatçı sahnede “Aşinayız”, “Küsme Aşka”, “Ben Hala Rüyada” ve “Bulutlara Esir Olduk” gibi dillerde dolanan şarkılarına yer verdi. Sevenlerinin büyük ilgisi ve hayranlığıyla karşılaşan ... Devamını oku »

Ekim 16, 2017 0


Ozan Koçer - Yaktım Gemileri

13 Ekim 2017

Ozan Koçer “Yaktım Gemileri” İle Geliyor

Ozan Koçer “Yaktım Gemileri” İle Geliyor Ozan Koçer, “Arena Production” etiketi ile 2 yıl aradan sonra ilk teklisi “yaktım gemileri”  ile iddialı geliyor. Şarkının sözü ve müziği Doğu Kılıç‘a ait Şarkıya Balkanlar ve Rusya’dan Büyük İlgi Şarkının sosyal medya ve YouTube kanalında ... Devamını oku »

Ekim 13, 2017 0


Laura Carter

12 Ekim 2017

Laura Carter ‘den Hamilelik Pozu

Laura Carter hamile olduğunu takipçilerine çektiği bu fotoğrafıyla duyurdu. Moda dünyasında ki herkesi bu aralar annelik heyecanı sardı. Günümüzün en gözde şarkıcıları, modelleri birer birer bebeklerine kavuşacağı günleri bekliyor. Günümüz anneleride bu heyecanları, olabildiğince netlikte çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden ... Devamını oku »

Ekim 12, 2017 0


ırmak unal

12 Ekim 2017

Irmak Ünal ‘ın Nefes Kesen Şovu

”Broadway ‘den İstanbul ‘a Müzikaller” Adlı şovda Irmak Ünal ‘ın performansı büyük ilgi topladı Broadway ‘dan İstanbul ‘a Müzikaller adlıı şov Haldun Dormen yönetmenliğinde Harbiye ‘de devam ediyor. Burcu Biricik, Ayça Varlıer, Yeliz Şar, Irmak Ünal, Edis, Pamela, Gökce Bahadır ve ... Devamını oku »

Ekim 12, 2017 0